Czy to oznacza, że powinienem oddać krew?

Witam ? Czy mój ból głowy trwający już ponad tydzień może mieć związek z tym że powinnam oddać krew gdyż jestem dawaca i oddaje regularnie ale przez sytuację z wirusem spóźniam się już ponad miesiąc czy moje bóle głowy mogą być przyczyną tego że nie oddałam regularnie krwi? Jak temu zapobiec oprócz oddania krwi . Pozdrawiam

Witam! Jeżeli jest Pani zdrowa i regularnie oddaje krew to śmiało proszę zgłosić się do Stacji Krwiodawstwa i oni po przebadaniu zadecydują. Opisywane przez Panią dolegliwości mogą się pojawiać u osób regularnie oddających krew, które z jakichś przyczyn zaburzyły ten rytm. Ne krew szczególnie teraz czekają. Powodzenia W. Łuczkowski.