Oddawanie krwi a leki na obniżenie ciśnienia

Witam. Od grudnia biorę leki na obniżenie ciśnienia. Najpierw Metocard, a od 2 miesięcy Concor i Tritace. A od miesiąca biorę takie leki jak Absenor, a teraz biorę Oritop- nie na padaczke, na bóle i zawroty głowy. Czy mogę oddawać krew biorą te leki ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie powinna Pani w tej sytuacji oddawać krwi do stacji krwiodawstwa. Pozdrawiam