Czy to pewne?

Miałam miesiączkę 2 października. Z reguły miałam okres co 31 dni, teraz 16 listopada wykonałam test. Rano wynik pozytywny, wieczorem znowu wynik pozytywny (obydwa zaznaczyły dwie kreski niemal od razu). Zastanowiło mnie to iż bolą mnie piersi tak jak przed miesiączka, ale jestem senna, mdli mnie i ogólnie jestem rozbita.

Z mężem nie stosowaliśmy żadnego zabezpieczenia (stosunek przerywany) i przez 6 lat nic, a tu nagle. Mamy już córkę 8 lat, która ledwo lekarze uratowali, gdyż łożysko się odklejało i ogólnie tragicznie tą ciążę przeszłam. Poza tym miałam torbiel na jajniku i ciążę pozamaciczną, ale to było ok 6 lat temu.
Czy te wyniki mogą sugerować ciążę?

Witam serdecznie!

Dwa pozytywne wyniku testu ciążowego jak najbardziej wskazują na ciąże. Stosunek przerywany jest jedną z najbardziej zawodnych metod antykoncepcji.
Jeżeli chce mieć Pani całkowitą pewność, warto wykonać w przychodni test z krwi (poziom hormonu betaHCG), albo umówić się na wizytę do lekarza ginekologa, który wykona Pani badanie USG.

Pozdrawiam.