Czy w tym wypadku ciąża jest możliwa? Kiedy najlepiej zrobić test?

Dzień dobry,
Czy objawy ciąży mogą pojawić się już 6 dni po stosunku? 6 dni temu miałam stosunek przerywany z moim mężem (był to akurat mój okres płodny). Od dwóch dni mój brzuch jest dziwnie duży (jakbym miała wzdęcia) i dodatkowo dziwnie boli.
Przed chwilą mierzyłam temperaturę ciała i mam 37 stopni. Mam również mały apetyt. Czy w tym wypadku ciąża jest możliwa? Kiedy najlepiej zrobić test?

Witam serdecznie,
Po tak krótkim okresie od potencjalnego zapłodnienia nie występują objawy ciąży, zwłaszcza w opisanej przez Panią postaci. Stosunek przerywany jest sam w sobie zawodną metodą antykoncepcyjną, jednak w ograniczonym stopniu minimalizuje ryzyko ciąży.

Równie dobrze objawy wzdętego brzucha, braku łaknienia i podwyższonej temperatury mogą świadczyć np. o zatruciu pokarmowym.
Wykonanie testu ciążowego dla najbardziej wiarygodnego wyniku powinno odbyć się w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam