Czy to pieczenie to sygnał do zmartwienia?

Witam. Mam 27 lat . 2 lutego 2017 roku miałam pierwszą operacje przepukliny pachwinowej prawostronnej (znieczulenie miejscowe), niestety po operacji miejsce (pachwina ) caly czas puchla , powiedziałabym że nawet bardziej niż przed operacją. 6 września miałam druga operacje już z siatką po czym miejsce i tak puchlo...... na kolejną operacje udałam się do innego szpitala gdzie potraktowali mnie poważniej jak w poprzednim szpitalu i tam 1 marca 2018 roku miałam trzecia operacje tego miejsca , nic nie robię jedynie delikatny wysiłek typu rower, rolki, trening taneczny który zaczęłam od mniej więcej tygodnia. Wczoraj czułam delikatne kłucie, pieczenie już dzisiaj nic mnie nie boli . Czy to pieczenie to sygnal do zmartwienia? Czy powinnam odpuścić sobie jakikolwiek wisilek? Od operacji minęło prawie dwa miesiące. Z góry dziekuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje odpuścić i udac się na kontrole do lekarza prowadzącego