Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to powikłania po antybiotykoterapii?

Witam od dłuższego czasu mam problemy ze zdrowiem mieszkam za granica a tu mam ograniczony dostep do lekarzy jestem bardzo oslabiona czuje sie jakbym byla chora niemam zupelnie sil na nic wyniki z krwi sa ok ,dokucza mi straszliwy przeszywajacy wedrujacy bol nog magnez nie pomaga ,kolo roku temu bolaly mnie łydki lekarz w pl przepisal mi lek phleobia pomogla teraz bol pojawil sie w udach stosuje znow lek phlebodia ale nie pomaga bol jest wedrujacy czasem z ud przechodzi do lydek mam bardzo slabe nogi ogolnie czuje sie oslabiona i zmęczona dodam iz 2 tygodnie temu skonczylam kuracje doxycylina z powodu zapalenia pluc czy to moga byc jakies powiklania po antybiotykoterapii?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Niedobór żelaza u mężczyzn

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy