Czy to prawda, że mierniki naramienne mierzą dokładniej niż nadgarstkowe?

Witam:dot.miernika cis.krwi:Do wyboru mam dwie firmy Diagnostic i Microfile- ktora lepsza; Czy to prawda że mierniki naramienne mierza dokladniej niz nadgarstkowe- powód; Zainteresowany jestem miernikiem który jednoczesnie mierzy arytmie i migotanie przedsiąków- z rozpoznania wynika ze takiego nie ma- a moze Panstwo o takim slyszeli; Czy to prawda ze w przypadku wykazania migotania przedsiakow to swiadczy takze o arytmi serca.Pozdrawiam Krzysztof
MĘŻCZYZNA, 65 LAT ponad rok temu

Leczenie choroby niedokrwiennej serca

Niedostateczne zaopatrzenie komórek serca w substancje odżywcze i tlen przyczynia się do powstania choroby niedokrwiennej serca. Dr Tomasz Pasierski opowiada o środkach farmakologicznych oraz innych metodach wspomagających leczenie tej choroby.

Lepsze są mierniki naramienne bo mierzą ciśnienie tej tętnicy, która uciskaja, a wszystkie pomiary odnoszą się tętnicy ramieniowej. Niektóre aparaty rozpoznają niemiarowe bicie serca, ale nie ma jednego doskonałego. Migotanie przedsionków to klasyczne nadkomorowe zaburzenie rytmu. Może być napadowe lub utrwalone.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy