Czy to rzęsistek pochwowy?

Witam. Od kilku dni mam gęstą, szaro-zieloną, grudkowatą, wodnistą wydzielinę o nieprzyjemnym zapachu. Nie towarzyszy temu świąd i pieczenie ani ból w okolicach brzucha. Wydzielina wzmaga się po wysiłku. Proszę o poradę.
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety konieczna jest wizyta u ginekologa, bez badania nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie.
Charakter wydzieliny wskazuje na infekcyjne tło objawów, jednak mogą się pojawiać nie tylko w przypadku zakażenia rzęsistkiem pochwowym.
Jeżeli infekcja zostanie potwierdzona proszę pamietać o konieczności leczenia także partnera.
Pozdrawiam.