Czy to skutek uboczny leczenia depresji?

Dzień dobry.Od jakiegoś czasu moja dorosła córka ma dziwny objaw. Ma niespodziewane pojawiające się co jakiś czas w myślach obrazki z filmu, które ją robawiają i wówczas uśmiecha się całkiem nieadekwatnie do sytuacji.Leczy się na depresję-czy to skutek uboczny leczenia?

Dzień dobry.

Proszę aby Pani córka na kolejnej wizycie u psychiatry, lub lekarza pierwszego kontaktu, opowiedziała dokładnie o swoich doświadczeniach. Wówczas lekarz podejmie właściwą decyzję, do sytuacji w jakiej się córka znajduje.

Pozdrawiam serdecznie