Czy to woreczek żółciowy mnie boli?

Witam. Mam w tym roku 18 lat. Wczoraj około godziny 18 gdy wstałam z łóżka zaczęło kłuć mnie w prawym nadbrzuszu. Kłucie raz nasilało się , raz w ogóle go nie czułam. Babcia dała mi jakieś ziołowe tabletki na wątrobę i tabletkę przeciwbólowa. Ból niby przeszedł , ale bolało mnie nieraz mocniej. Pojechałam na pogotowie. Lekarz stwierdził ze ból od dwunastnicy albo od jelit. Nie miałam robionego usg. Dal mi jakieś tabletki i wysłał do domu. Przepisał mi Apap , i coś z pompa protonowa...nie wiem jak się to pisze. Poszłam spać. Rano znów mnie kłuje , ale nie jest to jakiś straszny ból. Wzięłam tabletkę na czczo. I później przeciwbólowa. Trochę ustało , ale znów kłuje. Dodam , ze biorę tabletki antykoncepcyjne i tabletki od psychiatry setaloft ponieważ dużo się przejmuje. Oststnio zaniedbałam ich branie bo czułam się dobrze, nie brałam ich dwa tygodnie ale od przedwczoraj biorę. Co mi może być ? Czy to woreczek żółciowy mnie boli ? Czy coś mi się stanie ? Boje się ze jest mi coś poważnego.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jak najbardziej należy ustalić przyczynę Pani dolegliwości. Powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego, który zleci dodatkowe badania i ustali odpowiednie leczenie.