Jakie leki uśmierzą mój ból miesiączkowy?

Witam , Od kilku lat cierpię na bardzo bolesne miesiączki. ginekolog przedstawił mi 3 wyjścia : 1. Ciąża (co w tej chwili jest niemożliwe) 2. Tabletki antykoncepcyjne (których nie chce brać) 3. Ketonal , który brałam już wcześniej przed konsultacja z ginekologia , a który mi pomagał . Niestety od jakiegoś czasu po ketonal bardzo boli mnie żołądek , a równocześnie nie mogę przestać ho brać bo słabsze tabletki mi nie pomagają na ból menstruacykny . Czy istanieja jeszcze jakieś leki które mogłyby mi pomóc w usniezeniu bólu ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może Pani brać osłonowo inhibitory pompy protonowej np. omeprazol lub pantoprazol w trakcie terapii ketonalem.