Czy trzeci migdałek sam zaniknie?

Witam do którego roku życia może zanikać tzw 3 migdałek. Mam 18 lat i jestem chłopakiem. Pare dni temu miałem zabieg przegrody nosowej i mieli mi usuwać dodatkowo 3 migdałek ale chyba mi nie usunęli. Czy on może sam jeszcze w moim wieku zaniknąć ?

Jeżeli do tej pory nie zanikną to nie zaniknie. Osuwałem Trzecie migdałki trzydziesto letnim i starszym ludziom. Trzeba go usunąć jak zagoi się przegroda.