Czy uczucie klejenia w miejscu przyjęcia zastrzyków z ketanolem to normalny objaw?

Witam, lekko ponad tydzień temu miałam podane 2 zastrzyki domięśniowo z ketonalem w odstępie 3-4 dni. Od wczoraj czuję dziwne uczucie w miejscu wkłucia. Takie jakby "klejenie". Jakby ktoś posmarował miejsce klejem i przy rozszerzaniu skóry byłoby takie dziwne "ciagnięcie". Czy to minie? Czy to może jakiś uszkodzony nerw?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy nadal występują proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego