Czy USG piersi może nie wychwycić zmian, jeśli robiłam je 4. dnia cyklu w trakcie okresu?

Witam, chciałam zapytać czy usg piersi może nie wychwycić zmian (guzów) jeśli robiłam je 4 dnia cyklu i miałam jeszcze okres? Jest ono wtedy ważne?powinnam je powtórzyć?Wykryło u mnie "widoczne utkanie kanalikowe o miernie zwiększonych przekrojach do 0, 9-1, 1 w obu piersiach odpowiednio"biorę tabl.anty od tego cyklu, stres jest zwiększony czy może mieć to wpływ? Naczytałam sie, ze może to oznaczać choroby tatczycy, nerek, wątroby a nawet guza przysadki mózgowej..proszę o odpowiedzi..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Za dużo danych z Internetu nie jest pomocne. Moment wykonania badania jedynie ułatwia bądź nie. Nie wpływa na przeoczenie czegokolwiek. Opis nie wskazuje na żadną patologię.