Czy utrata wagi i przepuklina brzuszna ma związek z chorobą Leśniewskiego?

Witam męczą mnie biegunki nie są cały czas Ale dość często w przeciągu miesiąca schudlam 5 km przy wzroście 168 cm WAZE 50 kg mam przepuklina brzuszka brzuch po jedzeniu wygląda jak w 6 miesiącu ciąży do tego mam hemorojdy twarz pozolkla pod oczami worki policzki aż pozapadane do tego mam taki objaw pojawią się ból w okolicy górnej części brzucha jak przychodzi atak robi mi się dziura w brzuchu czy to może być objaw choroby Lesniewskiego pomocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą sugerować choroby zapalne jelit, wskazana jest kontrola u gastroenterologa.
Pozdrawiam