Wykrycie przepukliny pachwinowej u 20-latki

Witam. Wykryto u mnie przepukline pachwinową jakieś 6 lat temu. Całkiem przypadkowo. Miałam robione USG, z innej przyczyny, a wykryto przepukline. Nie mam żadnych objawów, które by wskazywały że to przepuklina. Jedyne co to bardzo rzadko w dole brzucha poczuje skurcz, nie mogę wtedy się wyprostować, ale teraz dzieje się tak coraz rzadziej. Czy moge nie mieć żadnych objawów? Czy może w przyszłości to się objawi? Pozdrawiam!

Witam. Głównym objawem przepukliny to istnienie worka przepuklinowego, który wypukla się przez wrota przepuklinowe "dzięki" zawartości treści - czyli jelit w tymże worku. Bez w/w objawów spokojnie trzeba poczekać - zapisać się na wizytę u chirurga, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć bez zbadania pacjentki!!! NIE ZAJMUJĘ SIĘ PRZEPOWIADANIEM PRZYSZLOŚCI!!! z.żurawski