Jakie badanie USG należy wykonać na wykrycie przepukliny pachwinowej?

Witam, chirurg stwierdził u mnie obustronną przepukline pachwinową, kazał wykonać badanie usg jamy brzusznej. Udając się na usg jamy ustnej stwierdzono, że to usg nie wykryje mi przepukliny pachwinowej. Proszę i informację jakie usg powinnam zrobić żeby prawidłowo wykryć te przepukliny. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie ma być względem Ew kwalifikacji do leczenia a nie zobrazowanie przepukliny ono także powinno pokazać Np wrota przepukliny