Jakie badanie USG należy wykonać na wykrycie przepukliny pachwinowej?
Witam, chirurg stwierdził u mnie obustronną przepukline pachwinową, kazał wykonać badanie usg jamy brzusznej. Udając się na usg jamy ustnej stwierdzono, że to usg nie wykryje mi przepukliny pachwinowej. Proszę i informację jakie usg powinnam zrobić żeby prawidłowo wykryć te przepukliny. Dziękuję.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Badanie ma być względem Ew kwalifikacji do leczenia a nie zobrazowanie przepukliny ono także powinno pokazać Np wrota przepukliny