Czy utrzymujący się ból po krwiaku jest normalny?

Jestem miesiąc po wypadku samochodowym. Na udzie po wypadku zrobił się krwiak, który dość mocno mnie bolał. W tym momencie po tak zwanym siniaku nie ma już śladu, lecz ból nadal występuje. Czy to normalne?

Lek. Michał Lenard

Niestety, ból może utrzymywać się jeszcze przez jakiś czas, nawet kilka tygodni. Nie ma sztywnej reguły na to jak długo będzie on trwał. Pozdrawiam!