Czy w 5 tygodniu (od dnia miesiączki) nic faktycznie nie widać?

Witam!
Nurtuje mnie pytanie, otóż 17 października miałam ostatnią miesiączkę. Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy (18 listopada - w dniu spodziewanej miesiączki, cykle mam 33-dniowe), który pokazał mi dwie upragnione kreski. Poszłam to potwierdzić do swojego ginekologa w poniedziałek 22 listopada. Niestety lekarz niczego nie zaobserwował.
W powiększeniu znalazł niewielką kropkę, która zaraz mu znikła. Pocieszył mnie, że to może być wczesna ciąża, (obliczył mi 5 tydzień OM). Macica mi się powiększyła i ponoć przygotowuje „domek” dla zarodka. Kazał brać D*** i leżeć.
Kolejną wizytę mam za dwa tygodnie (6 grudnia). Czy w 5 tygodniu (od dnia miesiączki) nic faktycznie nie widać? Dodam, że w styczniu poroniłam i miałam zabieg wyłyżeczkowania w 10 tygodniu. Niepokoje się.
Proszę o odpowiedź.
Kasia

Dzień dobry!
Rzeczywiście może być widoczna tylko kropeczka. Lekarz prawidłowo wszystko przedstawił. Za dwa tygodnie już powinno być widać dzidziusia.
Z poważaniem