Czy w 6 tygodniu ciąży widać zarodek?

Witam, Wczoraj miałam usg (przez pochwę). Badanie wykazało jedynie pęcherzyk bez zarodka... Na wydruku usg podana jest wielkość pęcherzyka 24,6 mm. Za tydzień mam się zgłosić na kolejne badanie. Dodam, że na początku ciąży czułam się źle. Miałam lekkie mdłości, byłam wrażliwa na zapachy. Teraz te dolegliwości ustały. Zostały jedynie bolące piersi, senność. Czy jest jakaś szansa, że zarodek pokaże się na kolejnym badaniu? Czy mówiąc krótko nic z tego już nie będzie?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

W tak wczesnej ciąży może być widoczny tylko pęcherzyk zarodkowy, proszę się nie martwić. Za tydzień lekarz oceni zawartość pęcherzyka zarodkowego. Objawy przez Panią opisywane są całkowicie normalne i mogą się jeszcze powtarzać.