Czy w badaniu histopatologicznym powinna być wzmianka o polipach?

Witam, Miałam operowany laparoskopowo woreczek żółciowy z powodu polipów (dwukrotne USG w ciągu miesiąca, wskazywało na powiększające się polipy). Żadnych dolegliwości nie miałam. W badaniu histopatologicznym nie ma wzmianki o polipach (były czy nie?). Rozpoznanie to kamica. Czy nie powinna znaleźć się informacja o polipach? Chociażby taka , że nie stwierdzono ich obecności.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeśli nie było takiej informacji na skierowaniu do badania hist pat to gdy lekarz nie znalazł cech polipów to nic na ten temat nie pisał