Czy w moich wynikach jest coś niepokojącego?

Witam. Czy jest coś w tych wynikach niepokojącego i jakie badania ewentualnie rozszerzyć: Cała morfologia w normie, ob. również mocz ph 5, ciężar wł. 1.030, białko ujemny, glukoza "w normie"(ujemny norma), urobilinogen w normie, bilirubina ujemny, ciała ketonowe ujemny. Nabłonki wielokątne 1-2 wpw(norma 0-5 w p. w.) krwinki białe 1-3 wpw(norma 0-4 w p.w.;ujemny), krwinki czerw. świeże ujemny, śluz liczne pasma, flora bakteryjna liczna w p.w.(norma ujemny). Oprócz tego glukoza na czczo 5.3(4.1-5.9), bilirubina całkowita w surowicy 70,32(norma 3,4-17,2 umol/l), AST 20,6(norma 5-40), ALT 20,3(5-40), GGTP 14,6(11-50), amylaza w surowicy 38,1(<80). Dzień wcześniej miałem robioną gastroskopię, przed która cały dzień się stresowałem, więc stres mógł trochę pogorszyć wyniki. W gastroskopii wyszło, że żołądek pokryty jest nalotem żółciowym i zapalenie żołądka(DG: Gastropathia biliaris. K 29, dwunastnica bez zmian patologicznych). Na razie biorę dexilant 1x dziennie na czczo, który przepisał mi lekarz. Czy mogę go nadal stosować, bo w ulotce piszę, że to na refluks żołądkowo-przełykowy?

Dexillant może pan stosować, odnośnie bilirubiny - niezbędna dalsza diagnostyka tak wysokiego jej poziomu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.