Czy w przypadku Hashimoto i fazy początkowej stosuje się leczenie?

Witam. Czy w przypadku Hashimoto faza początkowa stosuje się leczenie? Mam podwyższone p/c ATPO o 50 więcej niż norma oraz FT4 nieznacznie podwyższone o 0,02, TSH w normie 1,69 (od 0,4-4,0). Lekarz endykrynolog zalecił jedynie badanie tsh co pół roku i jak wynik będzie wówczas będzie leczenie.

Lek. Michał Lenard

Leczenie nie jest konieczne, należy zastosować się do zaleceń lekarza. Być może w ogóle nie będzie konieczności przyjmowania leków. Pozdrawiam!