Czy w trakcie brania leków na boreliozę powinnam pracować?

Witam czy w trakcie brania leków na bolerioze powinnam pracować. Pracuje w zakładzie jako pracownik fizyczny

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeśli lekarz nie widział przeciwwskazań do pracy w trakcie terapii, to najprawdopodobniej może Pani pracować. Oczywiście zależy to od stanu pacjenta, dlatego powinna Pani skonsultować się z lekarzem prowadzącym.