Czy w tym momencie jest zachowana pełna antykoncepcja?

Witam! Normalnie przyjmuję tabletki antykoncepcyjne w schemacie 21 7. Po przyjęciu 21 tabletek przyjęłam 4 kolejne bez robienia 7 dniowej przerwy w celu przesunięcia okresu. Obecnie jestem w trakcie 7 dniowej przerwy. Czy w tym momencie i po rozpoczęciu kolejnego opakowania po przerwie jest zachowana pełna antykoncepcja czy należy dodatkowo się zabezpieczać?

Bez sensu. Albo nie robi Pani przerwy w ogóle i bierze od razu całe nowe opakowanie, albo robi Pani przerwę dokładnie 7 dni. Wzięcie 4 tabletek z nowego blistra i potem 7 dni przerwy nie zapewnia ochrony.