Czy wirus bostoński może objawiać się dużą wysypką w okolicach narządów rodnych i w jamie ustnej?

Witam,czy wirus bostoński może objawiać się dużą wysypką w okolicach narządów rodnych i w jamie ustnej? Czy można zarazić sie nim po 3 msc przebytej tej samej choroby? Córka ma prawdopodobnie(objawy takie jak za 1 razem-byla diagnozowana- tylko nie ma pecherzy na dloniach i stopach. Przepraszam za brak niektorych polskich znaków. Dziekuje za odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy teoretycznie mogą być wynikiem choroby bostońskiej. Konieczne jest jednak wykluczenie innych przyczyn. W tym celu proszę skonsultować się ze specjalistą pediatrą.