Czy wpadnięcie fleczera do środka zęba wymaga nagłej wizyty u lekarza?

Dzień dobry, mam pytanie do pana doktora. Jeden z zębów leczę kanałowo. Wczoraj fleczer wpadł mi do środka zęba, ale fleczer jest szczelny. Wizytę mam za około 2 tygodnie, zastanawiam się czy nie lepiej przyspieszyć wizytę?

Witam,
jeśli zauważył Pan, że coś się dzieje z materiałem tymczasowo wypełniającym ząb (odkruszenie, wypadnięcie, ruchomość itp.) warto udać się do stomatologa by uzupełnić to wypełnienie.
Trudno mi ocenić czy przez to "wpadnięcie fleczera do środka zęba" wciąż jest on szczelny, podejrzewam, że może być mało szczelny już. Zalecałabym wizytę u lekarza dentysty.
Pozdrawiam