Czy wrócę do wcześniejszego stanu psychicznego?

Witam mam takie pytanie dosyć długo ono trwa wiec tak w styczniu tego roku po spozyciu srodków odurzajacych wrociłem do domu położylem sie do łózka i nagdle spojrzałem na moje rece patrzyłem z dziwniem że nimi ruszam byłem w szoku co sie ze mna dzieje pomyslałem ze to przez narkotyki jak wstane to wszystko jednak wroci do normy jednak sie przeliczyłem ten stan trwa do teraz byłem u psychologa powiedzialem o tym wszystkim dała mi leki i nic sie nie zmieniło Co wiec straciłem taka energie do zycia przez to mysle co mi jest dlaczego tak jest na dobra sprawe patrze na siebie i mysle ze moje cialo jest jakies podzielone na 2 czesci wszystko fukcjonuje normalnie co chce to zrobie tylko jak patrze na te moje ruchy to jestem w szoku jak to robie coraz bardziej mi to przeszkadza przed tym stanem jakim teraz sie znajduje bolala mnie codziennie głowa przez jakies 2 tyg nie chcialem isc do lekarza ale po co tam to tylko glowa poboli i przestanie. Narkotyki spożywałem mniej wiecej 3-4 miesiace nie duzych ilosciach. Też po marihuanie miałem dusznosci słabo sie czułem stwierdzilem nie pale przestałem palic i brac narkotyki bo sie przejmuje tym bardzo. Nie wiem to moze być spowodowane sporym stresem co mialem mniej wiecej 10 miesiecy pogrzeb kolegi,babci bardzobylem przejety,stres zwiazany w pracy w szkole spać po nocach nie moglem i ten stan odrealnienia zycia bardzo chce wrócić do swojego stanu psychiczenego zebym nie byl zdzwiony jak patrze na te rece, wiadomo narkotyki to wielkie gówno człowiek jest młody próbuje wszystkiego dopiero pozniej jak cos sie wydarzy rozumie swoje błedy po co ci to bylo potrzebne wiec prosze o jakąs podpowić co to moze byc dlaczego tak sie czyje u psychologa bylem leki nic nie pomogły badania robiłem krwi wszystko jak w najlepszym porzadku wiec o co chodzi nie mam na to sily jak ten stan trwa taki dlugi czas nie ma dnia zebym o tym nie myslał. Wiec tylko teraz chce sie z tym podzielić w internecie czy ktos takie cos mial i jak wyszedł z tego czy wgl sie da

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Dzień dobry
myślę, że cierpi Pan na F 45.2 (prosze sprawdzic w sieci) a być może inny rodzaj lęku. im częsciej Pan sprawdza te ręce tym bardzie widzi pan róznicę pomiędzy stanem poprzednim a dzisiejszym. Prawdopodobnie jest to efekt m. inn. derealizacji ale także innych czynników podtrzymujących.
terapeuta poznawczo behawioralnych bedacy pod superwizja powinien panu pomóc. Pozdrawiam i powodzenia.