Problemy z oddychaniem i sztywna szyja

Witam, chcialbym prosic o pomoc dotyczaca mojego schorzenia, otoz jakies tydzien temu, zaczely wystepowac u mnie problemy z oddychaniem, wyglada to tak: czuje jakbym mial cala sztywna szyje jakby uczucie opaski, uczucie na wieczor zwieksza sie coraz bardziej wystepuja tez nie raz kolatania serca, juz bylem 2 razy w szpitalu bo juz ledwo oddychałem, zrobili mi ekg i nic nie wyszlo zadnego zagrozenia zycia, na dzien dzisiejszy nie mam uczucia "opaski" ale dusi mnie, nie wiem czy to nie nerwica.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. prosze koniecznie udac się do lekarza ponownei.