Czy wszystkie badania na tarczycę muszą być wykonane tego samego dnia?

czy wszystkie badania na tarczycę muszą być wykonane tego samego dnia? Mam zrobione TSH i FT4, potrzebuje jeszcze FT3, anty TPO i anty TG. czy mogę zrobić tylko te ktorych nie mam czy muszę powtórzyć wszystko aby wszystkie wyniki były z tego samego dnia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą być z innego dnia, tylko żeby odstęp w ich wykonaniu nie był bardzo duży , 1-2tyg.
Pozdrawiam