Czy wybroczyny na żołądku będą mieć wpływ na ciążę?

Witam serdecznie obecnie stwierdzono u mnie w zoladku nadzerki i wybroczyny a chce zajsc w ciaze oczywiście biorę tabletki emanera czy to będzie mialo jakis negatywny wplyw na ciaze?

Lek. Michał Lenard

Przy stosowaniu tego leku w ciąży należy zachować ostrożność, lub zmienić go na inny (według zaleceń swojego lekarza). Same wybroczyny w żołądku nie będą wpływać na ciążę. Pozdrawiam!