Czy wycięcie brodawczaka jest u dziecka niebezpieczne?

Dzien dobry .u mojej 18mc corki stwierdzono brodawczaka luku podniebiennego.dostalam skierowanie do szpitala na zabieg usuniecia brodawczaka.czy u malego dziecka jest konieczne wyciecie.?czy jest to nienezpieczne?prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jest konieczne w innym razie lekarz nie kierowałby na taki zabieg . Każdy zabieg nawet najmniejszy może powodować pewnego stopnia ryzyko