Czy osoba po zabiegu wydłużenia ścięgna Achillesa będzie mogła chodzić?

Witam mój syn 13 lat będzie miał zabieg w Busku Zdroju na wydłużenie w obu nogach Achillesa. Czy jest to skomplikowany zabieg i czy po zabiegu będzie mógł chodzić. GIPS ma mieć 6 tygodni do kolan i zabieg ma trwać podokno pół godziny

Lek. Tomasz Budlewski

jak każdy zabieg nawet najmniejszy może powodować pewne trudności. proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie.