Czy wydzielina z pochwy może oznaczać wodniaka?

Witam, ostatnio po owulacji (potwierdzonej usg) pojawił się u mnie niewielki (ok. 1 łyżeczki do herbaty) wyciek wody zmieszanej z białym śluzem. Mój lekarz ginekolog nie widzi nic na usg. Mam pytanie czy to może być wodniak usg? (dodam, ze posiew pochwy robiłam wyniki ok)

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie, może to tylko normalna wydzielina śród cykliczna.
Pozdrawiam