Czy wynik histopatologiczny jest jednoznacznym badaniem?

Witam tata miała znamie na skroni.Dermatolog przepisał masc aldara.Potem tata zgłosił się do onkologa miał badanie histopatologiczne. Wynik jet w normie mimo to lekarz wysłał tatę na powtórne badania bo cytuję nie podoba mu się blizna po leczeniu.Czy poprawny wynik histopatologiczny nie jest jednoznacznym badaniem?Czy kolejne badanie jest uzasadnione i czy na podstawie blizny po leczeniu maścią ald

Lek. Katarzyna Szymczak

Z reguły wynik histopatologiczny jest rozstrzygający , chyba że ktoś się pomyli w opisie lub materiał do badania był ale pobrany.
Pozdrawiam