Czy wynik krzywej insulinowej u 9-latka jest prawidłowy?

Proszę o interpretację wyników 9 letniego chłopca. Miał wykonana krzywa glukozowo insulinowa, wyniki glukoza na czczo 90,4, po 2h 94,9 (po obciążeniu glukoza 75 g). Insulina na czczo 4.2, po 2 h 27.3.Czy ten wynik jest prawidłowy?

Bez informacji klinicznych o pacjencie nie mogę zinterpretować wyniku badania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.