Czy wynik testu ELFA świadczy o boreliozie?

Witam. W 02.08.2018 miałem przeprowadzone badanie na Boreliozę metodą ELFA. Wyniki to indeks IgM 0,37 dodatni, a indeks IgG 0,02 ujemny. Czy mam się obawiać, że jestem chory?

Jeśli test ELISA (bo chyba o ten test Panu chodzi?) wyjdzie wątpliwy lub dodatni to należy wykonać test Western-Blot w celu potwierdzenia lub wykluczenia choroby.

pozdrawiam
wizytylekarskie.org