Czy wynik testu mogę uznać za pewny?

Witam
8 października zdarzyła mi się wpadka z chłopakiem. 60 godz. po stosunku zażyłam tabletkę po. 4 dni później dostałam okres. Zrobiłam z 4 testy ciążowe, ostatni 3 tygodnie po stosunku. Wszystkie wyszły negatywnie.
Czy mogę uznać wynik ostatniego testu za pewny?

Witam serdecznie,
Bardzo mało prawdopodobne, aby testy były fałszywie ujemne. Należy przyjąć, że negatywny wynik testów jest wiarygodny. W przypadku wątpliwości pozostaje wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam