Czy wynik TSH 1,77 jest prawidłowy?

Proszę o pomoc. Przy usg piersi, lekarz wykonał mi usg tarczycy. Stwierdził, że widać na niej zmiany typowe dla niedoczynności. Zostałam skierowana na badanie TSH przez lekarza rodzinnego. Wynik TSH 1,77. Czy to oznacza, że jestem zdrowa? Dodam, że wszystkie siostry taty oraz prababcia ze strony taty chorują na niedoczynność, oraz babcia (taty mama) urodziła córkę z niedoczynnością tarczycy (w efekcie czego ma zespół Down'a)

Dzień dobry,

jeżeli w wywiadzie rodzinnym występuje niedoczynność tarczycy należy poszerzyć diagnostykę hormonów tarczycy. To da Pani wówczas całkowity obraz pracy tarczycy.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga