Czy wyniki badania moczu wskazują na problemy z drogami moczowymi?

Witam Chciałabym prosić o interpretację badań moczu... Czy wskazuja one na problemy z nerkami czy drogami oczowymi? Analiza moczu: Bilirubina nieobecna Urobilinogen 2.0 mg/dL mg/dl 2 Ketony nieobecne Kwas askorbinowy nieobecny Glukoza nieobecna mg/dl Bialko nieobecne mg/dl Krew nieobecna pH 5.0 5 7.5 Nitraty nieobecne Leukocyty Ciezar Wlasciwy 1.019 kg/L Klarownosc Lekko metny Kolor Zolty Krwinki czerwone 0-3 wpw Leukocyty 21-30 wpw Bakterie pojedyncze wpw Nablonki plaskie dosc liczne wpw Sluz pojedyncze wpw Inne wyniki z krwi: OB 31 TSH 3-cia generacja 0.875 mU/L Glukoza we krwi (Osocze z fluorkiem) 95.1 mg/dl GPT/ALT 16.5 U/L Mocznik wynik w surowicy : 25.3 mg/dl Kreatynina 0.7 mg/dl Kwas moczowy, Wynik w surowicy 5.2 mg/dl Trojglicerydy 122.2 mg/dl Sód 142.0 mmol/L Potas 3.86 mmol/L Chlor 105.0 mmol/L Zelazo 101.9 ug/dl 50 170 Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się że wszystkimi wynikami i ich normami proponuje udać się do lekarza rodzinnego