Czy wyniki w 29. tc są prawidłowe?
Witam Jestem w 29tyg. ciąży Robiłam badania na CMV MOJE WYNIKI CMV IgG > 500 CMV IgM 0.236 Czy wyniki sa prawidłowe? Jeżeli nie to co powinnam zrobić?Jak leczyć? POZDRAWIAM EWA

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Pani wyniki świadczą o tym, że w przeszłości miała Pani zakażenie cytomegalowirusem i obecnie jest Pani na niego odporna.