Czy wyrośl chrzęstno-kostna może boleć?

czy wyrosl chrzestno kostna moze bolec, czy sama w sobie nie a jedynie sasiadujace miesmie moga draznic wyrosl i bolec? Pytam poniewaz od jakiegos czasu cos mnie kluje i pulsuje czasami w okolice wyrosli samo dotkniecie jej palcem bo moge to zrobic nie powoduje bolu.

Szanowany Panie, we wszystkich wątpliwych wypadkach ( narastający ból, zmiana wyglądu wyrosli na pzrestrzeni czasu obserwacji, konflikt ze strukturami sasiadującymi itp ) wyrośl należy usunąć i zweryfikowac w badaniu histo-patologicznym. Pozdrawiam