Czy wyrównanie hormonów tarczycy za pomocą Euthyroxu spowodowało rozregulowanie mojej miesiączki?

Dzień dobry, od dnia 13.01 biorę Euthyrox 75, z zaleconą dawką 37,5 (tabletka na pół). 22.01 powinnam dostać okres, na który czekam do tej pory. Ostatnio współżyłam 02.01. Test ciążowy wyszedł negatywnie, dodatkowo nie mam żadnych objawów wskazujących na ciążę, a tym bardziej na okres. Czy wyrównanie hormonów w tarczycy za pomocą Euthyroxu spowodowało rozregulowanie mojej miesiączki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa