Czy wystraczy lek Zoely przy podwyższonej prolaktynie?

Poszłam do lekarza i po USG dopatrzył sie jednego pęcherzyka na jajniku. Kazał mi wykonać badanie prolaktyny i androstendionu. Prolaktyna wyszła ok. 110, wyjatkowo wcześniej dostalam okres lekarz kazał powtórzyć badanie i wyszlo 5 dni po 55 (w normie do 30),natomiast andro 6.2 (w normie do 3.4).Lekarz zalecił zoely, zdziwiło mnie że nie przepisał nic na prolaktyne.Nie mam zaburzeń miesiaczkowania, moim głównym objawem jest wypadanie włosów i hisutyzm, nerwowosc. Czy ten lek bedzie wystarczający?

Jeśli tak zalecił leczenie prowadzący ginekolog to proszę się temu leczeniu podporządkować. Leki działające przeciprolaktynowo stosuje się głównie w przypadku klinicznych objawów hiperprolaktynizmu.