Czy brak miesiączki może być wynikiem stosowania leku Solian?

Biore Solian niewielka dawke 100mg nie miesiaczkuje od 3msc prolaktyna jest ponad 3100 norma do 400.Czy to mozliwe ze przez ten lek nie miesiaczkuje? Po wlaczeniu tego leku przez 4msc bylo ok. Nie wiem co robic odstawic lek mimo ze mam remisje?

Lek. Michał Lenard

Tak, brak miesiączki jest najprawdopodobniej skutkiem podniesienia poziomu prolaktyny przez ten lek. Konieczna będzie wizyta u swojego lekarza, który odpowiednio zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam!