Czy wysypka na ciele ma związek ze zmiana leków?

Dzień dobry. Od około trzech tygodni biorę nowy lek (lamilept). Po tygodniu brania pojawiła się mała wysypka, myślałem, że to potówki. Na dzień dzisiejszy jestem cały wyspany i to się nasila z dnia na dzień. Uważam, że jest to zespół Stevena Johnsona. Lekarz przepisał mi calcium, zyx i kazał odstawić leki. Czy tylko odstawienie leku pomoże? Proszę o pomoc, jestem przerażony

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powinno pomoc . Jeżeli objawy nadal się utrzymują konieczna wizyta ponownie u lekarza