Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy wysypka na ciele ma związek ze zmiana leków?

Dzień dobry. Od około trzech tygodni biorę nowy lek (lamilept). Po tygodniu brania pojawiła się mała wysypka, myślałem, że to potówki. Na dzień dzisiejszy jestem cały wyspany i to się nasila z dnia na dzień. Uważam, że jest to zespół Stevena Johnsona. Lekarz przepisał mi calcium, zyx i kazał odstawić leki. Czy tylko odstawienie leku pomoże? Proszę o pomoc, jestem przerażony
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Sadze ze powinno pomoc . Jeżeli objawy nadal się utrzymują konieczna wizyta ponownie u lekarza

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy