Czy wzrost HCG u osoby w ciąży invitro może świadczyć o tym, że ciąża jest zagrożona?

witam,szanowni Panstwo,ciaza invitro z dnia 23.10.2017, po 10 dniach HCG w skali od 5,8 -71,2 wznosila w 1dniu po transferze 25,55. Dzis kazano zrobic czyli w dniu 5.10.2017 i wynosi w skali od 5-50 ,hcg 13,6.Bardzo prosze o pomoc czy ciaza jest juz zagrozona obumiera? co sie dzieje.Mialam juz 3 transfery, udane ale obumarlo, teraz dostaje progesteron w zaszczykach i tabletkach , duphaston,prolutex 25mg..blagam o porade.Malgorzata lat 40 -

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze niestety powyzsze wyniki mogą świadczyć iż nie dokonać poszło w dobrym kierunku , poziom beta hcg powinien rosnąć . Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego