Czy wzrost piersi to wynik przyjmowania kwasu foliowego?

Od pewnego czasu staramy się o dziecko i nic z tego nie wychodziło. Poszłam do lekarza który po usg powiedział że wszystko ok i z hormonami też niby wszystko ok. Zapisał mi kwas foliowy więc zaczęłam go brać zaraz po okresie teraz minął już tydzień po owulacji i zauważyłam że strasznie urosły mi piersi zastanawiam się czy to jakiś skutek uboczny albo oznaka że jestem chora w rodzinie mam chorych na raka piersi. Nie wiem jak mam to odebrać. Nie wiem czy nie przestać brać kwasu foliowego. Proszę o pomoc. Zaskoczona

Dzień dobry, kwas foliowy nie powinien wpłynąć tak znacząco na wzrost piersi. Proszę dalej go przyjmować, należy poszukać innej przyczyny takiego stanu.