Czy Xanax o przedłużonym uwalnianiu działa słabiej i dłużej?

Dzień Dobry Czy xanax sr o przedlużonym uwalnianiu działa slabiej ale przez to dlużej od zwykłego xanaxu ?

Witam! Jest to zależne od osobistej wrażliwości leczonego człowieka na podawany mu lek. Na pewno poziom "wysycenia" organizmu danym specyfikiem jest bardziej stały. Powodzenia W. Ł.