Czy z opisanym schorzeniem kręgosłupa można zacząć biegać?

Dzien dobry. Chciałbym zacząć biegac, jednak nie wiem czy z takim schorzeniem kręgosłupa jest to forma sportu dla mnie. A mianowicie mam: Poziome położenie kosci krzyżowej z przesunięciem ku przodowi linii statycznego ciążenia kręgosłupa. przypuszczalnie następowa niewielka spondylolistheza poziomu L5-S1 szer ok 5mm bez jednoznacznie czytelnyej kręgoszczeliny w wedzinie łuku L5 lecz z nastepowym dyskopatycznym obnizeniem tej przestrzeni miedzykregowej. Lumbalizacja kr Th12 z żebrami szczątkowymi. Dodam ze praktycznie caly czas odczuwam ból w odcinku lędzwiowym.

Zdecydowanie bieganie nie jest dla Pani wskazane. Dolegliwości bólowe mogą się nasilić. Proponowałabym za to pływanie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.